UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

UWAGA! Strona w trakcie przebudowy.

Za wszelkie usterki techniczne przepraszamy.

Zrozumiałem

eKOB w Polsce

Sieć regionalnych przedstawicieli

Zachęcamy wszystkich właścicieli firm posiadających obiekty budowlane które wymagają przeprowadzenia okresowych kontroli budowlanych do skorzystania z naszego systemu.

KORZYŚCI  KORZYSTANIA Z SYSTEMU WKOB.

- Pełen podgląd informacji o obiekcie dostepny w każdej chwili i każdym miejscu

- Pełna kontrola ważności i terminów dotyczących przeglądów obiektów budowlanych

- Automatyczna informacja o zbliżających sie obowiązkowych przeglądach

- Możliwość wprowadzenia do systemu dokumentacji projektowej w formie cyfrowej

- Możliwość prowadzenia galeri obiektu

Dzięki korzystania z serwisu WKOB możeż spokojnie pracować nie martwiąc się, że w razie kontroli Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego lub Inspektora Państwowej Inspekcji Pracy może okazać sie, że budynki w których prowadzicz swoją działalność gospodarczą nie posiadają aktualnych przeglądów okresowych lub odpowiednich badań, a tym samym uniknąć dużych kar finansowych z zakazem użytkowania budynków do czasu przprowadzenia kontroli okresowych.

JAKIE USŁUGI PROPONUJEMY :

1. Jeżeli posiadasz w swojej firmie osobę odpowiedzialną za twoje obiekty budowlane to proponujemy Tobie usługę polegającą na korzystaniu z Naszego systemu WKOB. Za usługę tą naliczany będzie miesięczna opłata ustalana indywidualnie dla każdej z firm w zależności od iliości, funkcji, i rodzaju obiektów budowlanych.

2.Proponujemy możliwość wprowadzenia dokumentacji Twoich obiektów budowlanych w formie elektronicznej  do systemu.WKOB. Opłata za tą usługę ustalana będzie jednorazowo po wcześniejszej wycenie w zależności od iliości, funkcji, i rodzaju obiektów budowlanych. Po wprowadzeniu obiektów budowlanych do systemu WKOB otrzymasz pełen raport o stanie aktualności przeglądów swoich obiektów budowlanych i zaleceniach które należałoby wykonać aby doprowadzić użytkowanie obiektu do zgodności z prawem budowlanym.

3. Pronujemy możliwość zarządzania Twoimi obiektami przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia. Opłata za tą usługę ustalana będzie indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy.

Firmy które są już z Nami

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem swojego panelu administracyjnego skontaktuj się z Nami.